Новости Agooka

У Канаді повідомили про наступну партію військової допомоги для України

18 апреля
01:13 2017

У Канаді повідомили про наступну партію військової допомоги для України
Канадська влада заявила про наміри передати українцям наступну частину допомоги у вигляді військового обладнання, повідомляє replyua.net з посиланням на Укрінформ.
Зокрема, мова йде про військове обладнання нелетального типу. Таку інформацію було оприлюднено керівником канадського міністерства оборони Канади Харджитом Саджаном. За словами урядовця, українців цього разу забезпечать аптечками, навчальними матеріалами для військової поліції, а також обладнанням для утилізації боєприпасів. Міністр зауважив, що це вже не вперше Канада надає Україні допомогу, доставляючи нелетальне військове приладдя. Зокрема мова йде про надання комунікаційних систем, окулярів нічного бачення і мобільні польові госпіталі.
Нагадаємо, раніше в парламенті Канади зареєстрували петицію, в якій закликають почати постачати в Україну летальне озброєння. Її підтримали деякі представники чинного парламенту, зокрема, депутат Джеймс Безан. Парламентар зауважив, що через підтримку Кремлем сепаратистів на Донбасі в регіоні не вдається врегулювати військовий конфлікт. Крім цього, автори петиції пропонують підписати канадцям з українцями оборонну угоду.

Источник: replyua.net


Статьи по теме

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста