«В рази перебільшена паніка»: українка розповіла про боротьбу китайців з коронавірусом

0

«В рази перебільшена паніка»: українка розповіла про боротьбу китайців з коронавірусом
Студентка одного із китайських університетів, уродженка Харклва Моніка Рустамова в інтерв’ю інтернет-порталу «Страна» назвала в рази перебільшеною паніку, пов’язаною з поширенням смертельного коронавірусу в Китаї. За словами українка, насправді в Ухані ситуація в межах норми.
«Якщо почитати Інтернет, то тут прямо Армагеддон. Однак насправді навколо епідемії багато дезінформації, а в Ухані взагалі немає ніякої паніки. Дійсно, вулиці спорожніли, все закрито – магазини і розважальні центри. Але це пов'язано з китайським Новим роком, який в країні традиційно святкують два тижні – з 25 січня по 8 лютого. І китайці цей час проводять вдома, з сім'ями, у них так прийнято. Порожні вулиці на місцевий Новий рік – це типова справа. Ну і до того ж, деякі не виходять через епідемію» , – пояснила вона. За словами Рустамової, китайці спеціально намагаються симулювати симптоми хвороби, аби потрапити в лікарню без черги на огляд.
«Нині зросла кількість бажаючих перевіритися на всякий випадок, однак у більшості виявляється звичайна застуда. Але знову ж ні паніки, ні хаосу в лікарнях немає», — розповіла студентка.