Новости Agooka

Військовий хлопчина, який відчайдушно втік під обстрілом в Південну Корею з КНДР, тепер цілими днями дивиться кіно

Декабрь 06
23:41 2017

Військовий хлопчина, який відчайдушно втік під обстрілом в Південну Корею з КНДР, тепер цілими днями дивиться кіно
Ще не всі забули військового хлопчину, відчайдушно втікаючого під обстрілами в Південну Корею з КНДР. Він вже зовсім оговтався в лікарні, хоча отримав п'ять куль і був майже небіжчиком, коли його вночі спецназівці тягнули із закривавленої купи опалого листя в 10 метрах на південь від розмежувальної лінії. Про це повідомляє replyua.net, з посиланням на Сегодня.
Хлопець оговтався в умовах капіталістичної медицини і сказав, як його звати, повідомив, що йому 24 роки. Тепер йому показують кіно: насамперед, кажуть, утікач попросив відеокліпи південнокорейського дівчачого поп-гурту Girls 'Generation. Їх він в КНДР бачив на контрабандних відеодисках, які потайки привозять з Китаю.
Журналісти відзначають, що по суті, ситуація з хлопцем з КНДР – це і є відповідь на питання про те, навіщо хлопчина ризикнув життям, але все ж пробіг під кулями ті заповітні 10 метрів. Десять метрів на південь від лінії розмежування між остогидлою країною народної демократії і казковою забороненою країною гарних цнотливих дівчат.

Источник: replyua.netСтатьи по теме

Лента новостей

Клон Су-33 китайского производства признали лучшим, чем российский истребитель

Читать всю статью

Мы в соцсетях


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста